Jadłospis

Informujemy, że aktualny jadłospis znajduje się na mobiportalu.


Okres: 22.04.2024 - 26.04.2024
Dieta: Podstawowa

DataŚniadanieObiadPodwieczorek
22.04.2024
Poniedziałek
Pieczywo mieszane z masłem, polędwica wędzarza, sałata, kawa mleczna. Ananas.Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron liczvini z szynką w sosie śmietanowym, herbata owocowa z miodem. Kalarepka + jabłko.Bagietka z masłem, jajko, rzodkiewka, pomidor koktajlowy, kakao.
23.04.2024
Wtorek
Pieczywo mieszane z masłem, serek mozarella, kiełki warzyw, płatki kukurydziane na mleku.Barszcz czerwony z makaronem, kotlet panierowany z fileta kurczaka, ziemniaki z koperkiem, mizeria, woda z grejfrutem.Budyń śmietankowy + ciastka na wagę. Winogrono.
24.04.2024
Środa
Pieczywo mieszane z masłem, galantyna (wyrób własny), sałata, kawa mleczna.Jarzynowa z ziemniakami, naleśniki + ser biały, woda z pomarańczą.  Papryka kolorowa (czerwona + żółta).Pieczywo mieszane z masłem, pasta z tuńczyka, szczypiorek, ogórek kiszony, herbata z cytryna i miodem.
25.04.2024
Czwartek
Bułka wrocławska z masłem, twarożek, rzodkiewka, szczypiorek, kakao. Melon.Zacierkowa z natką pietruszki, gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki z koperkiem, surówka z sałaty lodowej, woda z grejfrutem.Strucla serowa, soczki kartonik. Pomarańcz.
26.04.2024
Piątek
Pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa żywiecka sucha, pomidor koktajlowy, kawa mleczna.Szczawiowa z ziemniakami i jajkiem, risotto z warzywami i mięsem drobiowym, woda z pomarańczą. Ogórek zielony.Jogurt naturalny, chrupki kukurydziane. Banan.


ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE